Infolinia: 66 216 55 72 w godz. 8-16

WORKI S-BAG 15SZT. FILTR HEPA13 EWH13W +MIKROFILTR

WORKI S-BAG 15SZT. FILTR HEPA13 EWH13W +MIKROFILTR
Producent:
Kod produktu: 9001666644
Dostępność: Wysyłka w ciągu 24 h
Ilość zamówienia:
76.90

W skład zestawu wchodzą:
- Filtr hepa EFH13 (1 szt.)
- Worki s-bag DURAFLOW (15 szt.)

- Mikrofiltr wlotowy do docięcia (3 szt.)

 

Producent Electrolux

Ze względu na dużą liczbę producentów oraz modeli może zaistnieć sytuacja, że nie wszystkie modele zostaną wymienione w liście poniżej. W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy czesci|agdom.pl| |czesci|agdom.pl.

ELECTROLUX
2001
2100
ErgoSpace: ZE 305...361
2253...2272 XXL
301
Essensio: ZEO 5400...5499
Excellio: Z 5000...5295
JetMaxx: ZJG 6800
3900...3990
5900...5995
Oxygen+: Z 7320...7399
Twintech: ZT 7740
7024
Oxygen: Z 5500...5695
7060A
7061A/B
7066A
Viva Control: ZV 1010...1050
Viva Quickstop: ZVQ 2100...2135
7510...7549
Classic Silence: ZCS 2000
7750
7770
UltraOne: Z 8800...8899
AirMax: ZAM 6100...6116
EL 6985B
EL 7020
PE 6985A
XXL 00...300
Z 90
UltraSilencer: Z 3300...3395
ZAM 6210...6290
ZAMG 6200
Bolido: Z 4500...4595
Clario: Z 1900...2095
ZE 2200...2299
ZEG 300
ZG 8800
ZJM 6800...6899
ZJM 68FD1...9
Maximus: ZXM 7010...7035
Oxy3system: ZO 6300...6399
ZUS 3326...3396
ZUS 3920...3990
ZUSG 3000
AEG
355
3901
3931 G/R
3965/P
4030...4090
4622
4640
AET 7740
6200 OKO
6216
6320CD
6324
6800...6899
6800...6899
Maximus: AMX 7010...7035
Oxy3system: AOS 9310
7124POW
Clario: AEC 7570...7572
Ergospace: AE 305SC
7335
7350
QS Elegance: AVQ 2220 ... 2250
System Pro: P 1...999
UltraOne: AEL 8800...8899
7750
7770
AirMax: AAM 6100...6160EC
9330
9352
Oxygen+: AO 7320
AAM 6217
AE 4620
AEL 90
AES 340
AESG 300
Essensio: AEO 5400...5499
JetMaxx: AJM 6717
AG 8800
UltraSilencer: AUS 3930
AJG 6700
AJM 68FD1...9
AUO 8815...8870
AUS 3966P
AUSG 3900
AUSO 3000
Viva Control: AVC 1110...1190
AVC 1220...1230
Viva Quickstop: AVQ 2100...2141
PHILIPS
Carpet
City-Line: HR 8368...8378
Jewel: FC 9050...9079
Performer: FC 9150...9179
SilentStar: FC 9300...9312
Specialist: Animal
Control
Hygiene
Reach&Clean
Specialist: FC 9100...9149
StudioPower: FC 9080...9099
Universe: FC 9000...9049
TORNADO
50
5400...5499
JetMaxx: TO 6800...6899
55
Zephir: TO 4620...4641
7750
Super Pro: TO 30
AirMax: TO 6400...6453
Bolido: 1500...1750
TO 4510...4535
Calypso: TO 6510...6530 Elegance: TO 6600...6630
Essensio: TO 4600...4699
TO 68FD1...9
Perfecto: TO 7010...7035
Twintech: TOT 7740
VOLTA
AirMax: U 6400...6499
Bolido: U 4500...4595
Control: U 4610...4640
Essensio: U 5400...5499
Gemini: U 2810...2990
JetMaxx: U 6800...6899
U 68FD1...9
Maximus: U 7500...7599
Quickstop: U 4410...4461
ZANUSSI
4620
4622
4623
4640
ZANT 7770
ZAN 4610

Kurier DHL - paczka 16 zł
Kurier DHL - paczka 35 zł
Odbiór osobisty - Świdnica 0 zł
Odbiór osobisty - Warszawa Bemowo 0 zł
Odbiór osobisty - Warszawa Ursynów 0 zł
Paczkomaty 24/7 9 zł
Poczta Polska - list polecony ekonomiczny 9 zł
Poczta Polska - list polecony priorytetowy 12 zł
Poczta Polska - paczka ekonomiczna 12 zł
Poczta Polska - paczka priorytetowy 14 zł